Miesto, kde nájdete najlepšie výrobky z talianska.

Nákupný košík Položky: 0 Suma: 0,00 €

Olio Extravergine di Oliva 100% Italiano - PELAGRILLI

To, že olivový olej je zdravý sa vedelo už od staroveku, ale tieto tézy potvrdili až v minulom storočí.

V prvom rade je bohatý na nenasýtené tuky, ktoré podporujú odbúravanie cholesterolu a znižujú tak pravdepodobnosť mozgovej príhody, srdcového infarktu a aterosklerózy. Okrem toho vďaka vysokému množstvu vitamínu E, polyfenolov, fytosterolov, chlorofylov a karotenoidov je olej schopný spomaliť pôsobenie voľných radikálov, čo z neho robí skutočný „Elixír večnej mladosti“.   Niektoré nedávne výskumy dokonca preukázali, že pravidelná konzumácia olivového oleja zabraňuje tvorbe nádorov hrubého čreva a prsníkov.

 

V živote sme vyskúšali niekoľko desiatok olivových olejov z rôznych kútov Talianska a musíme Vám prezradiť, že olivová farma Pelagrilli z Umbrie so 100 ročnou tradíciou sa stala našou najobľúbenejšou.. Skvelá kvalita za veľmi rozumnú cenu priamo od výrobcu.

Od roku 1920 rodina Pelagrilli vyrába tú najlepšiu kvalitu extra panenského olivového oleja, ktorá zachováva autenticitu, vôňu a chuť tohto starodávneho zlatého nektáru. S rešpektom k rodinnej tradícii už niekoľko generácii hrdo spravuje vlastné a prenajaté olivové háje a zaisťuje vysoký štandard kvality produktu. Farma sa nachádza v Umbrii, v Monteleone d'Orvieto, malej stredovekej dedine, na hranici s Toskánskom, oblasťou známou predovšetkým pre bohatstvo a krásu svojich olivových hájov na okolitých kopcoch.

Produkty sú certifikované: 100% taliansky, organický a Dop Umbria Colli Orvietani.

Zobraziť produkt

Späť k článkom

Máte otázky?

Tel.: +421 902 200 545
E-mail: info@ilgusto.sk

Newsletter

Copyright © 2020 - 2022 ilgusto. All rights reserved. Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.