Miesto, kde nájdete najlepšie výrobky z talianska.

Nákupný košík Položky: 0 Suma: 0,00 €

Grissini Alle Oliva

Grissini Alle Oliva Grissini Alle Oliva
Výrobca: Empty
Cena: 2,50 €
Jednotková cena: 2,50 €

Olivové tyčinky

Zloženie: pšeničná múka typu 0, voda, pšeničná múka tvrdá, rastlinné tuky a oleje (kokosový olej, slnečnicový olej), voda, zelené olivy, olivový olej, soľ, droždie.

Obsahuje lepok. Bez palmového oleja.

ALERGÉNY: vyrobené v továrni, kde sa spracúvajú: sezamové semiačka, sója, mlieko a mliečne výrobky, vajcia, orechy, obilniny obsahujúce lepok.

Skladujte na suchom a chladnom mieste.

 

Crifill- tretia generácia pekárov

Za touto spoločnosťou, ktorá ručne vyrába Grissini- slané tyčinky, stoja dvaja bratia Cristian a Filippo Benvengù, ktorí sa vo veľmi mladom veku začali venovať pekárenskej profesii a v roku 2000 založili Crifill. Úspech je okamžitý a druhov vyrábaných tyčiniek sa neustále zvyšuje. Chutné, ručne vyrobené iba z prírodných a lokálnych surovín, veľmi chrumkavé, so širokým výberom príchutí, a to všetko bez palmového oleja. V roku 2016 sa v spolupráci so spoločnosťou Coldiretti zrodil projekt Intreccio, ktorého cieľom bolo vyrobiť pečivo iba z miestnych surovín, počnúc starou paduánskou pšenicou až po extra panenský olivový olej a miestne múky, s možnosťou pridať viac arómy vďaka remeselnému pivu, lokálnemu vínu alebo tak obľúbenému Radicchiu (červenej čakanky).txProductCategories

Iné špeciality - Grissini Iné špeciality - Grissini
Meno:
E-mail:
Správa:

Máte otázky?

Tel.: +421 902 200 545
E-mail: info@ilgusto.sk

Newsletter

Copyright © 2020 - 2022 ilgusto. All rights reserved. Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.