Miesto, kde nájdete najlepšie výrobky z talianska.

Nákupný košík Položky: 0 Suma: 0,00 €

" il Gusto "Luxury italian food

il Gusto je slovenská spoločnosť z Nitry, ktorej cieľom je uspokojiť rafinovaného spotrebiteľa luxusnými potravinovými výrobkami Made in Italy, ktoré fungujú v súlade s tradíciami výrobkov vysokej kvality. Taliansko je stáročia slávne ako krajina bohatá na vynikajúce suroviny. Výrobky spoločnosti il Gusto odrážajú túto myšlienku, od najkvalitnejších talianskych surovín po výrobu a balenie miestnymi remeselníkmi, čo by malo odrážať vzácnosť výrobkov. Siahajú od vín, likérov, octu a extra panenského olivového oleja až po cestoviny, ryžu a omáčky, od nátierok, pestov a džemov po dezerty a pečivo.

Vždy sme zdieľali myšlienky Virginie Wolfovej na jedlo: „Nemôžete dobre premýšľať, dobre milovať, dobre spať, ak ste sa dobre nenajedli.“ Začali sme teda hľadať jedlo, ktoré sa pohybuje okolo konceptu excelentnosti, čo je Taliansko pre nás a pre svet. Naše kulinárske objavy, nás presvedčili, aby sme naše hobby premenili na činnosť so širšími horizontmi.

Takto sa zrodilo il Gusto!!!

Naším cieľom je objaviť skutočnú chuť Talianska. Naše výrobky presne odrážajú túto myšlienku: od surovín absolútnej kvality, po spracovanie, ktoré musí byť prísne ručne vyrobené až po balenie, ktoré musí odrážať excelentnosť produktu, sa všetko pohybuje po koncepcii excelentnosti, ktorá je Taliansko pre nás a pre celý svet!

.... táto myšlienka nás lákala už dlhé roky a konečne sme ju zrealizovali chvílu po natáčaní televíznej relácie "Cestou necestou", ktorá mala velký úspech. Kristína žije v Taliansku už vyše 20 rokov. Živí sa ako turistická sprievodkyňa v Benátkach a ako hobby rada cestuje a varí. A preto ju dlhoročná kamarátka prihlásila do televíznej relácie. Riccardo, jej manžel zase vyhľadáva tie najlepšie gastronomické špeciality vo všetkých kútoch Talianska, jeho milovanej krajiny. No a Martin, veľký fanúšik talianskej kuchyne sa rozhodol to všetko zmanažovať a založil spoločnosť....

Máte otázky?

Tel.: +421 902 200 545
E-mail: info@ilgusto.sk

Newsletter

Copyright © 2020 - 2022 ilgusto. All rights reserved. Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.